Ali Canip Olgunlu - Lika Travel

ALİ CANİP OLGUNLU İLE DANS, MÜZİK VE EDEBİYAT ŞEHRİ KARS 3

2 Gece / 3 Gün
İstanbul Çıkışlı
Kars Özel 2-4 Mart 2021 / Salı-Perşembe
2750.00

ALİ CANİP OLGUNLU EŞLİĞİNDE SOHBETLER – RAMAZAN ÖZEL

3 Saat
İstanbul Çıkışlı
Ramazan Özel 17 Nisan 2021 / Cumartesi
0.00

Ali Canip Olgunlu, 1967’ de Kars’ ta dünyaya geldi. İlk ve orta dereceli öğreniminin bir kısmını Kars’ ta tamamlayan ve eğitimine daha sonra İstanbul’ da devam eden Olgunlu, Mimar Sinan Üniversitesi Türkoloji Bölümü ‘ nü bitirdi. Lisans programından sonra iki sene yurt dışında kaldı. Anadolu medeniyetleri, kültürü ve tasavvuf üzerine odaklanarak yaptığı çalışmalar ile bilinen Ali Canip Olgunlu, 1989 yılından beri Anadolu’ nun evrensel değerleri üzerine inceleme ve araştırmalar yürütmekte, bulgu ve deneyimlerini çeşitli seminer programları ve konferanslar ile paylaşmaktadır. Tasavvuf öğretisi yazarın temel ilgi alanı olup, çeşitli kültür merkezlerinde bu konu üzerine seminerler vermektedir. Son yirmi yılda Anadolu kültür tarihi konuları içerisine giren birçok alan üzerine yaptığı çalışmaları beş ayrı kitap üzerinden yayımlamıştır. En son çıkan kitabının ismi Ayasofya’dır.

Ali Canip Olgunlu ile kişiye özel ve kişi sayısına bakılmaksızın kendi gruplarınız içinde geziler organize edilebilmektedir.

En Popüler Tur Rotaları

Her bütçeye uygun pek çok fiyat seçeneği olan turlar tatilseverlere bütçelerine en uygun seçimi yapma fırsatı sunuyor. Uygun fiyatlı turlar ile ister günübirlik, isterseniz hafta sonu turları yaparak boş vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Farklı kültürlere ait yapıları ziyaret etmek, farklı lezzetler deneyimlemek ve uygun fiyatlı yurtdışı turlar ile pek çok yeri gezebilmek için yalnızca gideceğiniz rotayı belirlemeniz yeterli oluyor.

E-posta bültenimize abone olun, tüm fırsatlar mailinize gelsin !
× Whatsapp Destek