Doğa Turları arşivleri - Lika Travel

ÖZEL GULET (7 Kabin) ile 14 Kişiye Özel FETHİYE VE GÖCEK KOYLARI II

4 Gece / 5 Gün
Fethiye Çıkışlı
Fethiye ve Göcek / 28 Haziran-2 Temmuz 2022
6250.00

NİLGÜN MAZICIOĞLU EŞLİĞİNDE MALATYA’DAN KEMALİYE’YE

2 Gece / 3 Gün
İstanbul Çıkışlı
Malatya ve Kemaliye / 9-11 Eylül 2022
3200.00

ÖZEL GULET (7 Kabin) ile 14 Kişiye Özel FETHİYE VE GÖCEK KOYLARI

4 Gece / 5 Gün
Fethiye Çıkışlı
Delux Gulet Fethiye / 24-28 Haziran 2022
6250.00

NİLGÜN MAZICIOĞLU İLE BİR BAŞKA CENNET TUNCELİ MUNZUR ELAZIĞ

2 Gece / 3 Gün
İstanbul Çıkışlı
Tunceli ve Elazığ / 30 Eylül-2 Ekim 2022
3200.00

ÇİĞDEM KAPUKAYA İLE LEZZET VE TARİH BİR ARADA BOZCAADA

2 Gece / 3 Gün
İstanbul Çıkışlı
Yaza Merhaba Bozcaada / 22-24 Nisan 2022
4950.00

Doğa Turları

Doğa; kendini sürekli olarak yenileyen ve değiştiren, canlı ve cansız maddelerden oluşan varlıkların hepsini kapsar. İnsani faktörler etkin değildir. Madde ve enerji unsurlarından oluştuğu kabul edilir. İnsan etkinliğinin dışında kendi kendini sürekli olarak yeniden yaratan ve değiştiren güç; canlı ve cansız maddelerden oluşan varlığın tümünü ifade eder. Bazen sadece; insan eliyle büyük değişikliğe uğramamış doğal güzelliklerini koruyan, genellikle kent dışı kesimi anlatmakta kullanılır.

Canlıların en geniş yaşam alanına “Doğa” denir.

Orman, belirli yükseklikteki ve büyüklükteki çeşitli ağaçlar, çalılar, otsu bitkiler, mantarlar, mikroorganizmalar, böcekler ve hayvanlar bütününü içeren, topraklı alanda genellikle doğal yollardan oluşmuş bir kara ekosistemidir.

2000 yılı itibarıyla Dünya’nın toplam ormanlık alanı 3.869 milyon hektar olup ormanlık alanın büyüklüğünün dünyanın toplam kara alanına oranı %29,6 dır.

Ormanların birçok çeşidi olup, hepsinin farklı özellikleri vardır. Bu çeşilere örnek olarak Ekvatoral yağmur ormanları, Mangrov ormanları, Tropik yapraklı ormanlar vs. örnek olabilir.

En Popüler Tur Rotaları

Her bütçeye uygun pek çok fiyat seçeneği olan turlar tatilseverlere bütçelerine en uygun seçimi yapma fırsatı sunuyor. Uygun fiyatlı turlar ile ister günübirlik, isterseniz hafta sonu turları yaparak boş vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Farklı kültürlere ait yapıları ziyaret etmek, farklı lezzetler deneyimlemek ve uygun fiyatlı yurtdışı turlar ile pek çok yeri gezebilmek için yalnızca gideceğiniz rotayı belirlemeniz yeterli oluyor.

E-posta bültenimize abone olun, tüm fırsatlar mailinize gelsin !
× Whatsapp Destek