Hakkımızda

Hakkımızda
Lika Travel markası, 2019 senesi itibari ile n ‘butik turizm sektörüne’ kazandırılmıştır.

Birbirinden eşsiz yurtiçi ve yurtdışı programlarında farkını kısa sürede ortaya koyan Lika Travel, tüm gezilerinde sektörün önde gelen rehberleri ve danışmanları eşliğinde hizmet vermektedir.

Kusursuz misafir memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışı ile ortaya çıkmış olan Lika Travel markamız, siz değerli misafirlerine Anadolu topraklarından, Avrupa rönesansına, Fotoğraf ve Sanat gezilerinden, Gurme ve Tadım programlarına, bir çok özgün konseptte gezilerini yaşatmayı vizyon edinmiştir.

#birhikayem var hashtag’i ile yola çıkmış olan Lika Travel, kısa dönem içerisinde gezilerine katılmış ve katılacak misafirlerinin gezi hikayelerini yaratmayı hedeflemiştir.

Markamızı oluşturduğumuz an itibari ile yapmış olduğumuz gezi formatlarımızdan aldığımız olumlu geri bildirimler bizlere büyük güç vermiş ve vermektedir.

Çok sorulan Marka adımızın ve Logomuzun anlamları ise;
Lika ;
Rast gelip kavuşmak, Selamlaşmak ve Ellerin kavuşması, bir olmak.
Logo Sembolleri ;

İlk bakışta göze çarpan gözün, mitlerde de kullanılan anlamıyla insan ruhunun dışa açılan penceresi merkezinden hareketle, yansıttığı enerjiyle pozitif algı oluşturması tasarlanmıştır.

İkinci olarak, sembol içerisinde merkezde tek baş olmak üzere her iki yönden bakıldığında iki insan anlatımı vurgulanmıştır. Lika’nın kavuşma anlamı üzerine yaklaşım benimsenmiştir.

Sizleri eşsiz bir seyahat deneyimi yaşamaya davet ediyoruz.

#birhikayemvar #yasenin?
 WhatsApp Destek Hattı
Dikkat! İnternet bağlantınız yok