KARLAR ALTINDA BİR MASAL DİYARI LAPLAND

3200,00

DURUM

Satış Tamamlandı


ÜLKE / ŞEHİR

Finlandiya


TARİH

26 - 29 Ocak 2023


NOTLAR

 • Tek Kişilik Fiyat 4300,00
 • İstanbul Çıkışlı
 • Uçak Biletleri Hariç
 • 3 GECE / 4 GÜN

Siz değerli misafirlerimiz ile İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 07.00 'da buluşmamızın ardından bagaj ve gümrük işlemleri sonrası THY TK1749 sefer sayılı uçuş ile saat 09.30’da Rovaniemi’ye hareket ediyoruz. Saat 13.00‘da Rovaniemi varışımıza takiben Noel Baba Köyü'ne geçiyor ve ‘Masal Diyarı Lapland’ programımıza başlıyoruz.

Gezimizin üç geceside SnowMan Glass Igloo by Jakuzı 'de konaklanacaktır. (Özel Jakuzili ve Saunalı Villa)

 

Önemli Notlar

 • İlgili ülkeye giriş koşulları pandemi şartlarına bağlı olarak değişmektedir. Güncel prosedür tur öncesi tarafınıza iletilecek olup, doğacak olası sorunlardan acentemiz sorumlu değildir.
 • 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. 65 yaşın üzerindeki misafirlerimize yapılacak sigortalarda sür prim farkı çıkmaktadır. 
 • Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, gezi hareket tarihinden 20 gün önce tur iptali bilgisi tarafınıza iletilecektir.
 • Lika BÇ Travel, gerekli gördüğü durumlarda önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, turların ve şehirlerin, program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
 • Sigorta şirketinin kabul etmesi durumunda; 75 yaş üzeri sigortalıların ani rahatsızlık sonucu tedavi masrafları ödenmez, sadece kaza sonucu tedavi masrafları karşılanır. 80 yaş üzeri sigortalıların ise tıbbi tedavi masrafları ödenmez, sadece nakil hizmetleri organize edilir ve karşılanır. Sigorta poliçenizin tüm detayları için satış temsilcinize danışabilirsiniz.

 

Vize ve Pasaport Bilgisi

 • Yurt Dışı çıkış fonu ücreti fiyatlarımıza dahildir. Havalimanı buluşma saatinde misafirlerimize teslim edilir.
 • Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.
 • Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.
 • Türk vatandaşları için vize gerekmektedir. Güncel vize prosedürü ve işlemleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Acentemiz, misafirlerimiz ile konsolosluklar arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi acentemizin sorumluluğunda değildir.
 • Vize başvurularının tur hareket tarihinden en az 2 ay öncesinde yapılması tavsiye edilir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi adına başvurunuzu tur kalkış tarihinden en az 2 ay öncesinde tamamlamanızı önemle tavsiye ediyoruz.
 • Ziyaret edilen ülke Türk vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin geçerli pasaportunuzda olması gerekmektedir. İptal edilmiş bir pasaporttaki vize geçerli bir vize dahi olsa, bu vize/pasaport ile seyahat edilememektedir. Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Gümrük geçişlerinde ve sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 6 boş sayfa olması gerekmektedir. Vize alınmış olması veya vize gerektirmeyen pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş ve çıkış yapılabileceği anlamına gelmeyip, pasaport polisinin sizi ülkeye giriş izni vermeme veya ülkeden çıkarmama yetkisi bulunmaktadır. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir. Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Farklı bir ülkede oturum izni bulunan misafirlerin vize durumlarını, bağlı bulundukları konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir. Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Yırtılmış, yıpranmış veya benzeri tahribatlara uğramış pasaportlar ile seyahat edilememektedir.
 • Evlilik sebebiyle soyadı değişen misafirlerin, evliliğin üzerinden 3 aydan fazla süre geçtiyse pasaportunu değiştirmesi gerekmektedir. Ülkeden çıkış ve ilgili ülkelere giriş kuralları tamamen pasaport polisi insiyatifindedir.
 • 18 yaşından küçük bireylerin tek başlarına ya da anne ve babadan sadece bir tanesi ile seyahat etmesi durumunda hem anneden hem de babadan noter onaylı muvafakatname alması gerekmektedir. 


TUR PROGRAMI

  Tur programını indirmek için tıklayınız  

DAHİL OLANLAR

3 GECE ARCTIC SNOW SNOWMAN GLASS RESORT (JAKUZİLİ, CAM IGLOO) KONAKLAMA
 
PROFESYONEL TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ
 
3 ADET SABAH KAHVALTISI
 
2 ADET ÖĞLE YEMEĞİ
 
3 ADET AKŞAM YEMEĞİ
 
PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM TRANSFERLER
 
GEZİ BOYUNCA TERMAL KIYAFET TEMİNİ
 
HUSKY ÇİFTLİĞİ ZİYARETİ VE KIZAK TURU
 
REN GEYİĞİ ÇİFTLİĞİ ZİYARETİ VE KIZAK TURU (GECE)
 
KAR MOTORU TURU
 
BUZKIRAN GEMİ ZİYARETİ VE KUZEY BALTIK DENİZİNDE YÜZME 
 
ZORUNLU SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI
 
YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI


HARİÇ OLANLAR

TÜRK HAVA YOLLARI GİDİŞ - DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ
 
2 ADET ÖĞLE YEMEĞİ
 
YEMEKLERDE ALINACAK SOFT VE ALKOLLÜ İÇECEKLER 
 
SCHENGEN VİZE ÜCRETİ
 
OTEL EKSTRA HARCAMALARI
 
DAHİL HİZMETLER HARİCİNDE KALAN HİZMETLER
 
 


KONAKLAMA BİLGİLERİ

3 GECE ARCTIC SNOW SNOWMAN GLASS RESORT (JAKUZİLİ, CAM IGLOO) KONAKLAMA
 


UÇUŞ / HAREKET BİLGİLERİ

26 OCAK 2023 / İSTANBUL - ROVANIEMI  TK1749 09.30-13.00

29 OCAK 2023 / ROVANIEMI - İSTANBUL  TK1750 17.40-22.45

 

Ülke Seyahat Kısıtlamaları

https://www.turkishairlines.com/tr-tr/duyurular/coronavirus-salgini/seyahat-kisitlamalari/ ZİYARET EDİLECEK YERLER

NOEL BABA KÖYÜ
 
HUSKY SAFARİ
 
REN GEYİĞİ SAFARİ
 
BUZKIRAN GEMİSİ VE KUZEY BALTIK DENİZİNE YÜZME KEYFİ
 
KAR MOTORU AKTİVİTESİ
 
ICE HOTEL ZİYARETİ VE AKŞAM YEMEĞİ
 WhasApp Destek Hattı
Dikkat! İnternet bağlantınız yok