Bağ Turları - Lika Travel

BURÇAK DESOMBRE EŞLİĞİNDE KEYİFLİ TADIMLAR KUZEY TRAKYA

2 Gece / 3 Gün
İstanbul Çıkışlı
Kuzey Trakya / 2022 Tarihleri Planlanıyor
3450.00

BURÇAK DESOMBRE EŞLİĞİNDE KEYİFLİ TADIMLAR YANIK ÜLKE

2 Gece 3 Gün
İstanbul Çıkışlı
Kuladokya / 2022 Tarihleri Planlanıyor
3650.00

BURÇAK DESOMBRE EŞLİĞİNDE KEYİFLİ TADIMLAR URLA ALAÇATI

2 Gece / 3 Gün
İstanbul Çıkışlı
Urla-Alaçatı / 2022 Tarihleri Planlanıyor
3950.00

Her Bağ ve Bağ yolunun kendisine ait bir hikayesi vardır. Birbirinden özel bağ üretici ziyaretlerimiz, danışmanlarımızın anlatımlarında ki püf noktalar, en uyumlu restoran seçimleri ve takibi Bağ konseptinde konaklamalar. Programlarımızda ki tüm detaylar tamamen bu hususlar doğrultusunda seçilmiş olup, sizlere hem keyif hem de profesyonellik sunmaktadır. Gezi konseptlerimizde yurtiçi ve yurtdışı tüm tadım ve tadım turlarımız bölgeye özgü profesyonel tur rehberleri ve ünlü Sommelier ’ler katılımında gerçekleşmektedir.

Bağ Turları programlarımız kişiye özel ve kişi sayısına bakılmaksızın kendi gruplarınız içinde organize edilebilmektedir.

En Popüler Tur Rotaları

Her bütçeye uygun pek çok fiyat seçeneği olan turlar tatilseverlere bütçelerine en uygun seçimi yapma fırsatı sunuyor. Uygun fiyatlı turlar ile ister günübirlik, isterseniz hafta sonu turları yaparak boş vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Farklı kültürlere ait yapıları ziyaret etmek, farklı lezzetler deneyimlemek ve uygun fiyatlı yurtdışı turlar ile pek çok yeri gezebilmek için yalnızca gideceğiniz rotayı belirlemeniz yeterli oluyor.

E-posta bültenimize abone olun, tüm fırsatlar mailinize gelsin !
× Whatsapp Destek