Bağ Turları - Lika Travel

TURGUT TOKGÖZ EŞLİĞİNDE KAPADOKYA BAĞLARINA YOLCULUK

2 Gece / 3 Gün
İstanbul Çıkışlı
Kapadokya 14-16 Mayıs 2021 / Cuma-Pazar
0.00

ÇİĞDEM KAPUKAYA İLE LEZZET VE TARİH BİR ARADA BOZCAADA

2 Gece 3 Gün
İstanbul Çıkışlı
Bozcaada 14-16 Mayıs 2021 / Cuma-Pazar
1950.00

Her Bağ ve Bağ yolunun kendisine ait bir hikayesi vardır. Birbirinden özel bağ üretici ziyaretlerimiz, danışmanlarımızın anlatımlarında ki püf noktalar, en uyumlu restoran seçimleri ve takibi Bağ konseptinde konaklamalar. Programlarımızda ki tüm detaylar tamamen bu hususlar doğrultusunda seçilmiş olup, sizlere hem keyif hem de profesyonellik sunmaktadır. Gezi konseptlerimizde yurtiçi ve yurtdışı tüm tadım ve tadım turlarımız bölgeye özgü profesyonel tur rehberleri ve ünlü Sommelier ’ler katılımında gerçekleşmektedir.

Bağ Turları programlarımız kişiye özel ve kişi sayısına bakılmaksızın kendi gruplarınız içinde organize edilebilmektedir.

En Popüler Tur Rotaları

Her bütçeye uygun pek çok fiyat seçeneği olan turlar tatilseverlere bütçelerine en uygun seçimi yapma fırsatı sunuyor. Uygun fiyatlı turlar ile ister günübirlik, isterseniz hafta sonu turları yaparak boş vakitlerinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Farklı kültürlere ait yapıları ziyaret etmek, farklı lezzetler deneyimlemek ve uygun fiyatlı yurtdışı turlar ile pek çok yeri gezebilmek için yalnızca gideceğiniz rotayı belirlemeniz yeterli oluyor.

E-posta bültenimize abone olun, tüm fırsatlar mailinize gelsin !
× Whatsapp Destek