Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz


Butik Otel Rezervasyonları

Dünya çapındaki ve Türkiye'deki tüm butik otel ve otellere tarafımızdan rezervasyon yaptırabilir, organize etmek istediğiniz tüm detaylarınızı bizler ile planlayabilirsiniz.

Sayfaya Git

Kişiye Özel Programlar

Sizler için ekibimiz; Dünya çapındaki ve Türkiye'deki destinasyonlara minimum iki kişi olmak üzere gezi paketleri düzenleyebilmektedir. Arzu ederseniz Balayı paketleri, aile içi geziler ve düşük sayıda arkadaş gruplarınız için tekliflerinizi istediğiniz zaman bizlere iletebilirsiniz.

Sayfaya Git

Kültür ve Gurme Turları

Lika Travel düzenlemiş olduğu programlarını; bölge kültürünü, tarihini, yaşantısını, yöresel yemeklerini ve alışkanlıklarını en iyi biçimde yansıtan danışmanlar ve rehberler eşliğinde gerçekleştirmeyi ilke edinmiştir. Bu çerçevede Kültür ve Gurme programlarında misafirlerine hep en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Sayfaya Git

Kurumsal Organizasyonlar

Firmanız ve çalışanlarınız için ekibimiz; motivasyon ve oryantasyon organizasyonları hazırlamakta olup ayrıca şirket içi aktivitelerinizde sizler için organize edebilmektedir.

Sayfaya Git

Tadım Organizasyonları

Öncelikli İstanbul olmak üzere, Ege, Trakya ve Kapadokya bölgelerine profesyonel tadım turları gerçekleştiren Lika Travel ile yurtdışı özel tadım gezilerinin de keyfine varabilirsiniz.

Sayfaya Git

Uçak Bileti Rezervasyonları

7/24 Hizmet anlayışımız ile Dünya'nın neresinden arzu ederseniz bizlere ulaşıp anında uçak bileti işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Yurtiçi ve Yurtdışı tüm havayolları ayrıca tüm ülkelerdeki iç hat ara uçuşları, uzman ekibimiz sizlere alternatifleri ile birlikte iletiyor olacaklardı

Sayfaya Git

Vize Hizmetleri

Gezilerimize katılan veya münferit vize hizmeti almak isteyen misafirlerimiz istedikleri zaman bizlerden bu desteği alabilmektedirler.

Sayfaya Git

Yurtiçi ve Yurtdışı Butik Geziler

Düzenlemiş olduğumuz tüm Yurtiçi ve Yurtdışı gezilerimiz, butik seyahat anlayışına uygun çerçevede olup maksimum 25 kişilik gruplar halinde gerçekleşmektedir.

Sayfaya Git
 WhatsApp Destek Hattı
Dikkat! İnternet bağlantınız yok