KIVANÇ DEMİREL İLE MUTLU İNSANLAR ÜLKESİ KÜBA

4250,00

DURUM

Satış Tamamlandı


ÜLKE / ŞEHİR

Küba


TARİH

27 Mart - 03 Nisan 2023


NOTLAR

 • Tek Kişilik Fiyat 5550,00
 • UÇAK BİLETLERİ DAHİL
 • Bekle Bizi KÜBA
 • 7 Gece / 8 Gün

26 Mart 2023 Pazar / İstanbul Havalimanı Buluşma

Siz değerli Lika Travel misafirleri ile İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde saat 23:30’da buluşmamızın ardından, check in ve valiz işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

27 Mart 2023 Pazartesi / Bekle bizi Havana

Türk Hava Yolları’nın TK181 sefer sayılı 02:10’daki uçuşu ile Havana’ya uçuşumuzu gerçekleştiriyor ve yerel saat ile sabah 08:45’de varıyoruz. Bagaj ve gümrük işlemlerimizin ardından alanda bizi bekleyen aracımızla otelimize doğru hareket ediyoruz.

Yolumuzun üzerinde öncelikle sizlere bir hoş geldiniz kokteyl ikramımız olacak ve Küba’yı yavaş yavaş yaşamaya başlayacağız…

 

Önemli Notlar

 • İlgili ülkeye giriş koşulları pandemi şartlarına bağlı olarak değişmektedir. Güncel prosedür tur öncesi tarafınıza iletilecek olup, doğacak olası sorunlardan acentemiz sorumlu değildir.
 • 80 yaşın üzerindeki misafirlerimiz için sigorta yapılamamaktadır. 65 yaşın üzerindeki misafirlerimize yapılacak sigortalarda sür prim farkı çıkmaktadır. 
 • Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, gezi hareket tarihinden 20 gün önce tur iptali bilgisi tarafınıza iletilecektir.
 • Lika BÇ Travel, gerekli gördüğü durumlarda önceden yolcularına haber vermeksizin, programın içeriğini bozmadan, turların ve şehirlerin, program içerisindeki sırasını ve uçulacak olan ana havayolunu değiştirebilir.
 • Sigorta şirketinin kabul etmesi durumunda; 75 yaş üzeri sigortalıların ani rahatsızlık sonucu tedavi masrafları ödenmez, sadece kaza sonucu tedavi masrafları karşılanır. 80 yaş üzeri sigortalıların ise tıbbi tedavi masrafları ödenmez, sadece nakil hizmetleri organize edilir ve karşılanır. Sigorta poliçenizin tüm detayları için satış temsilcinize danışabilirsiniz.

 

Vize ve Pasaport Bilgisi

 • Yurt Dışı çıkış fonu ücreti fiyatlarımıza dahildir. Havalimanı buluşma saatinde misafirlerimize teslim edilir.
 • Tur dönüş tarihi esas alınmak şartıyla yolcunun en az 6 ay geçerli pasaportunun olması gerekmektedir.
 • Pasaport alım tarihi 10 yıldan eski olmamalıdır.
 • Türk vatandaşları için vize gerekmektedir. Güncel vize prosedürü ve işlemleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Acentemiz, misafirlerimiz ile konsolosluklar arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi acentemizin sorumluluğunda değildir.
 • Vize başvurularının tur hareket tarihinden en az 2 ay öncesinde yapılması tavsiye edilir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi adına başvurunuzu tur kalkış tarihinden en az 2 ay öncesinde tamamlamanızı önemle tavsiye ediyoruz.
 • Ziyaret edilen ülke Türk vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin geçerli pasaportunuzda olması gerekmektedir. İptal edilmiş bir pasaporttaki vize geçerli bir vize dahi olsa, bu vize/pasaport ile seyahat edilememektedir. Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Gümrük geçişlerinde ve sınır kapılarında, pasaportunuza giriş-çıkış kaşesi basılabilmesi için, pasaportunuzda en az 6 boş sayfa olması gerekmektedir. Vize alınmış olması veya vize gerektirmeyen pasaporta sahip olunması, ülkeye giriş ve çıkış yapılabileceği anlamına gelmeyip, pasaport polisinin sizi ülkeye giriş izni vermeme veya ülkeden çıkarmama yetkisi bulunmaktadır. Acentemizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Türk vatandaşı olmayan ya da çifte vatandaşlığı olup da diğer ülke pasaportunu kullanarak tura katılacak olan misafirlerin; seyahat edilecek ülkenin, kullanacakları pasaporta uyguladığı vize prosedürünü ilgili konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir. Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Farklı bir ülkede oturum izni bulunan misafirlerin vize durumlarını, bağlı bulundukları konsolosluklara bizzat danışmaları gerekmektedir. Acentemizin doğacak olumsuzluklardan dolayı herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Yırtılmış, yıpranmış veya benzeri tahribatlara uğramış pasaportlar ile seyahat edilememektedir.
 • Evlilik sebebiyle soyadı değişen misafirlerin, evliliğin üzerinden 3 aydan fazla süre geçtiyse pasaportunu değiştirmesi gerekmektedir. Ülkeden çıkış ve ilgili ülkelere giriş kuralları tamamen pasaport polisi insiyatifindedir.
 • 18 yaşından küçük bireylerin tek başlarına ya da anne ve babadan sadece bir tanesi ile seyahat etmesi durumunda hem anneden hem de babadan noter onaylı muvafakatname alması gerekmektedir. 


TUR PROGRAMI

  Tur programını indirmek için tıklayınız  

DAHİL OLANLAR

TÜRK HAVA YOLLARI GİDİŞ-DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ 
 
2 GECE VARADERO 5* IBEROSTAR SELECTION VARADERO / HERŞEY DAHİL KONAKLAMA
 
1 GECE TRINIDAD 5* IBEROSTAR GRAND TRINIDAD / ODA KAHVALTI KONAKLAMA
 
4 GECE HAVANA 5* GRAN MANZANA KEMPINSKI   / ODA KAHVALTI KONAKLAMA
 
TÜM ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ
 
TÜM YEMEKLERDE KİŞİ BAŞI 2 ADET ALKOLLÜ VEYA ALKOLSÜZ İÇECEK
 
TROPICANA CABARET VE BUENAVISTA SOCIAL CLUB GECE EĞLENCELERİ
 
BELİRTİLEN YERDE Kİ İKRAMLAR
 
AMERİKAN ARABALARI İLE HAVA ŞEHİR TURU
 
COCO TAKSİLER İLE HAVANA ŞEHİR TURU 
 
KATAMARAN YÜZME TURU VE YUNUS BALIĞI ÇİFTLİK ZİYARETİ (YUNUSLAR İLE YÜZME)
 
KIVANÇ DEMİREL EŞLİĞİNDE PROGRAMDA YER ALAN TÜM GEZİLER
 
ÖZEL ARAÇLA TÜM TRANSFERLER
 
PROGRAMDA BELİRTİLEN TÜM GİRİŞLER
 
YURT DIŞI ÇIKIŞ HARCI
 
RESTORAN VE OTEL BAHŞİŞLERİ
 
TURSAB ZORUNLU PAKET TUR SORUMLULUK SİGORTASI


HARİÇ OLANLAR

VİZE ÜCRETİ (50,00 USD)

KİŞİSEL HARCAMALAR
 
OTEL EKSTRA HARCAMALAR
 
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER DIŞINDA KALAN TÜM EKSTRALAR
 


KONAKLAMA BİLGİLERİ

2 GECE VARADERO 5* IBEROSTAR SELECTION VARADERO / HERŞEY DAHİL KONAKLAMA
 
1 GECE TRINIDAD 5* IBEROSTAR GRAND TRINIDAD / ODA KAHVALTI KONAKLAMA
 
4 GECE HAVANA 5* GRAN MANZANA KEMPINSKI   / ODA KAHVALTI KONAKLAMA


UÇUŞ / HAREKET BİLGİLERİ

27 MART 2023   / TK 183    İSTANBUL HL.-HAVANA HL.    02.10-07.45

03 NİSAN 2023 / TK 183    HAVANA HL.-İSTANBUL HL.    09.10-08.30 (+1 Gün)ZİYARET EDİLECEK YERLER

VARADERO 
 
CAYA BLANCO
 
SANTA CLARA
 
TREN BLINDADO
 
CHE MOZOLESİ
 
TRINIDAT
 
HAVANA
 
 
 
 WhasApp Destek Hattı
Dikkat! İnternet bağlantınız yok